SAÇ EKİM UYGULAMALARI

ReaHair Saç Ekim Merkezi

FUE YÖNTEMİ

Saçlı bölgede herhangi bir cerrahi kesi olmadan mikrocerrahi aletler ile saçların tek tek greftler halinde alındığı işlemdir. Saçlar tek tek alındığı için operasyon süresinin uzamasına sebep olmasına rağmen donör bölgede herhangi bir iz olmaz ve iyileşme süreci fut yöntemine göre çok daha kısadır. Bu sayede ekim sonrası kişide günlük hayatına çok kısa zamanda dönmektedir.

FUE yöntemi ile yapılan saç ekimlerinde hem ekilen kısımda hemde saçların alındığı donör bölgede iz kalmadığı için hasta saçını istediği kısalıkta kestirebilmektedir.

Unutmayınız ki ister FUT yöntemi ister FUE yöntemi ile saç ektirdiğinizde yapılan bu operasyonlar işinin ehli, bilgi ve tecrübesi üst düzeyde uzmanlar tarafından yapıldığı zaman en iyi sonuçları verecek sizlerin de daha pozitif ve mutlu olmanızı sağlayacaktır.

Reahair’in 15 yıllık tecrübe ve birikimi ile yapmış olduğu saç ekimleri ile sektörde farkını açık bir şekilde ortaya koymaktadır. Yapılan saç ekimlerinin başarılı olabilmesi için saç yönleri ve saç çizgisi doğal olmalıdır Bu durumlara dikkat edilmediğinde istenilmeyen sonuçlar (çim adam) görüntüsü oluşmaktadır. Bu durum sizi hem psikolojik olarak hem de görsel olarak sıkıntıya sokmaktadır. Sonraki hayatınıza da bu şekilde devam etmek zorunda bırakmaktadır. Bu nedenle yaptıracağınız saç ekimlerinde seçeceğiniz saç ekim merkezi sizin hayatınızı değiştirecek kadar büyük bir öneme sahiptir.